Budynek biurowy GIEWONT Nowy Sącz

Iluminacja budynku biurowego firmy Giewont Sp. z o.o. w Nowym Sączu


Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy iluminację budynku biurowego firmy GIEWONT Sp. z o.o. Po raz pierwszy zastosowaliśmy nasz autorski systemem zarządzania oświetleniem Siled DYNAMIC PREMIUM. Dzięki niemu powstała innowacyjna iluminacja budynku wyróżniająca go z otoczenia. Zastosowany System umożliwia synchronizację iluminacji budynku z aktualnymi warunkami pogodowymi, m.in.: temperaturą, siłą wiatru, zachmurzeniem i opadami. Dzięki temu oświetlenie budynku współgra z pogodą, np. w ciepły dzień obiekt przybiera cieplejszą barwę, a kiedy jest chłodno zimniejszą. Zastosowane oprawy z serii HL z diodami RGBW pozwalają na wykorzystanie pełnej palety kolorów w scenariuszach świetlnych.

 

System Siled DYNAMIC PREMIUM umożliwia integrację scenariuszy świetlnych z różnymi zmiennymi, nie tylko pogodą, ale np. dźwiękiem, biciem serca, biometem, wybranym licznikiem. Ograniczeniami w wyborze tej zmiennej może być wyłącznie wyobraźnia Inwestora.

 

Unikalna, zmieniająca się w zależności od pogody iluminacja budynku biurowego firmy Giewont Sp. z o.o. sprawia, że jest on wyróżniającym się obiektem na mapie Nowego Sącza. Etap pierwszy już za nami. W drugim etapie realizacji dla firmy GIEWONT Sp. z o.o. przewidziana jest iluminacja okolicznej zieleni, która dopełni efekt końcowy.  

 

Na potrzeby pokazania możliwości tej iluminacji, przedstawiamy filmy z wybranymi scenami świetlnymi oraz pełny zakres kolorów. Zmiany iluminacji następują w przyspieszonym tempie.

https://youtu.be/SXrllPIsDcQ
https://youtu.be/gsO1hYGfTks