Dla projektantów

Jako projektant czy architekt światła wiesz o tym najlepiej, że dobry projekt oświetleniowy to podstawa bezpieczeństwa i komfortu dla tych, którzy będą korzystać z jego efektów.  Dbasz o detale i profesjonalizm, w każdym sygnowanym Twoim podpisem pomyśle.

 

Masz świadomość, że estetyczny design opraw dodaje projektowanym przez Ciebie powierzchniom prestiżu, a odpowiednia barwa i rozproszenie strumienia światła zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

 

Bierzesz pod uwagę wysoką jakość, energooszczędność i konkurencyjność cen produktów i komponentów, bo tylko one zagwarantują efektywność finansową inwestycji, którą projektujesz.

 

Nasze systemy projektują i konstruują najlepsi polscy inżynierowie. Wykonujemy je w nowoczesnej polskiej fabryce, w której korzystamy ze światowej klasy komponentów. Sprawdź nas i przekonaj się, że nasze produkty są warte Twojej rekomendacji!

 

Współpracujemy z polskimi uczelniami, ekspertami i designerami, co umożliwia nam implementację światowych rozwiązań do rodzimych warunków, a tym samym precyzyjną odpowiedź na potrzeby Twoich klientów. Nasze oprawy spełniają restrykcyjne normy środowiskowe i jakościowe, co potwierdzają liczne certyfikaty. Używając ich wspierasz ochronę klimatu.

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami – pomogą Ci dokonać najlepszego dla Ciebie wyboru.