Firma

Jesteśmy innowacyjną, firmą, która rozwija się dynamicznie i czerpie z doświadczeń najlepszych polskich inżynierów. Oczekujemy bardzo dużo - przede wszystkim od samych siebie.  Doceniają to nasi klienci, w Polsce oraz w krajach Europy i Azji.

Jesteśmy firmą ze 100 % polskim kapitałem, która w dużej mierze powstała na fundamentach jednej z największych grup kapitałowych na Pomorzu – TECHNO-SERVICE S.A. Swoją pozycję rynkową budujemy także w oparciu o doświadczenia dwóch podmiotów, które od lat działały w branży opraw LED.

 

Dziś wiele z naszych produktów wychodzi poza ramy standardowej oferty. Tworzymy zindywidualizowane propozycje dostosowane do wymogów konkretnej inwestycji. Słuchamy czego oczekują od nas partnerzy biznesowi i spełniamy te oczekiwania.

 

Stawiamy na proste i jasne zasady współpracy. To dla nas warunek sprawnej obsługi klienta, szybkich terminów dostaw i realizacji.

 

LED-owe źródła światła są podstawą naszych opraw i systemów sterowania oświetleniem.

 

Rozświetlamy przestrzenie:

 

 • architektoniczne – kreujemy iluminacje dla budynków historycznych, sakralnych, mostów, obiektów użyteczności publicznej i biznesowo-handlowej,
 • publiczne – drogowe i parkowe – jesteśmy liderem w obszarze wdrażania rozwiązań typu Smart-City,
 • biznesowe– projektujemy i montujemy oświetlenie w centrach handlowych, biurowcach, zakładach produkcyjnych, magazynach stacjach paliw itp.)

 

Stawiamy na jakość, niezawodność i zaawansowane technologicznie rozwiązania oświetleniowe. Są to wartości, które pozwalają nam skutecznie pozycjonować się na rynku vs. nasi więksi konkurenci. Potwierdzeniem są certyfikaty, które zdobyliśmy, a gwarancją bezawaryjne funkcjonowanie oświetlenia w licznych, zrealizowanych przez nas inwestycjach.

INSPIRUJEMY DO ROZWOJU

 

Jesteśmy doświadczonym producentem opraw LED i innowacyjną firmą, która dynamicznie się rozwija. Wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia biznesowe. Nasze bestsellerowe produkty i rozwiązania doceniają klienci w kraju oraz w wielu krajach Europy i Azji. W Polsce zaufało nam ponad 100 miast i gmin oraz kilkuset przedsiębiorców.

 

GWARANTUJEMY SOLIDNOŚĆ

 

Kreujemy krajowe rozwiązania na światowym poziomie. Budujemy rynkową pozycję lidera na filarach wieloletnich doświadczeń, najlepszych inżynierów i konstruktorów. Łączymy ich unikalną wiedzę ekspercką z komponentami uznanych producentów. Ta synergia wzmacnia nas biznesowo, a naszym klientom gwarantuje partnera, któremu warto zaufać.

 

INDYWIDUALNIE. PRAKTYCZNIE. NA CZAS

 

 • Personalizujemy projekty pod wymagania Twoich inwestycji.
 • Gwarantujemy Ci terminy realizacji, których oczekujesz.
 • Budujemy dla Ciebie sieć sprzedaży i obsługi klienta.
 • Mamy własne zaplecze badawczo – rozwojowe i produkcyjne (biuro projektowe, hale produkcyjne, magazyny).
 • Nie obawiamy się poddawać naszych produktów pod ocenę specjalistycznych jednostek naukowo – badawczych.

 

BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT I REALNE OSZCZĘDNOŚCI W PAKIECIE

 

 • Do 80 % oszczędności w poziomie zużycia energii.
 • Jakość i niezawodność, które gwarantują bezawaryjności inwestycji.
 • Oprawy świetlne kreowane w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania i komponenty uznanych dostawców.
 • Szeroka oferta opraw o zróżnicowanych parametrach i funkcjonalnościach.