Dla dystrybutorów

Twój sukces sprzedażowy i satysfakcję naszych wspólnych klientów budujemy na profesjonalnej obsłudze oraz ofercie najlepszych produktów, w optymalnej cenie.

  

Tobie jako naszemu partnerowi w biznesie oferujemy dogodne warunki współpracy. W pakiecie otrzymujesz nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązania, które dostarczamy „zawsze na czas”. Proponujemy Ci dogodne terminy płatności, warunki dostaw, możliwość komisu. Oferujemy Ci bonus – światową jakość w krajowej cenie!

 

Swoją działalność opieramy na inteligencji rozwiązań, komunikacji z klientami oraz otwartej współpracy z partnerami.  Jesteśmy polską firmą z udokumentowaną historią i wieloma atrakcyjnymi realizacjami. Znajdziesz je na naszej stronie www, w zakładce REFERENCJE.

 

Co skraca czas realizacji zamówień i dostaw?  – fakt, że w Polsce mamy produkcję, magazyny i rzetelnych projektantów.

 

Stosujemy światowej klasy technologie, a dzięki temu, że znamy polskie realia, jesteśmy w stanie najlepiej zaadresować potrzeby rynku. Zaufało nam wiele polskich oraz międzynarodowych firm i koncernów. Otrzymaliśmy certyfikaty (ENEC) oraz prestiżowe wyróżnienia (Godło Teraz Polska w XXI edycji konkursu).